Jak szybko odgracić swój garaż

"Tak! Weekend jest tutaj i jestem tak podekscytowany żeby posprzątać mój garaż!" powiedział...raczej nikt.

Jeżeli ja jest czas organizować zagraconego garaż, ty prawdopodobnie pocisz je - no matter jak wielki schludny freak ty możesz być. Spędzanie godzin patrząc w górę rozwiązań zagracenia garażu jest z pewnością nie twój idealny sposób, aby przejść swój cenny czas poza pracą. Ale na szczęście, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci kupić z powrotem swój czas.

Nasze garażu czyszczenia hacki pozwoli Ci podciąć czas spędzony czyszczenia garażu, więc można spędzić więcej czasu na wędrówki, jazda na rowerze, zakupy, kanapa ziemniaki ... cokolwiek to jest wolisz robić na beztroski weekend. Sprawdź nasze wskazówki poniżej dla jak declutter twój garaż szybko.

1. Uporządkuj

Podczas gdy busting out gąbki i miotły nie wydaje się jak najlepszy sposób, aby rozpocząć swój proces decluttering, zaufaj nam na tym jednym. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu, jeśli masz świeże, czyste miejsce, aby poruszać się wokół swoich rzeczy, podczas gdy ty pracujesz. Właśnie spędza 10 minut lub w ten sposób czyści podłogi i powierzchnie, i ty czujesz milion czasów lepiej gdy ty robisz głębokiego nurka w decluttering.

2. Wyrzuć te śmieci!

Tutaj przychodzi łatwa część. Satysfakcjonująca część. Część, w której zaczynasz rzucać każdą małą rzecz, która jest zagracanie się w garażu i niech żyje na krawężniku na chwilę. Tak, wrócisz do niego. Ale na razie, po prostu wyrzucić wszystko tam z małym rymu lub powodu. To pójdzie szybciej w ten sposób, a będziesz potrzebował tego wybuchu wydajności później.

3. Reorganizacja garażu

Ahhhh. Garaż jest wolny od wszystkich tych śmieci. Ok - to nie wszystkie śmieci, które jest dlaczego ten proces nie jest całkiem skończona jeszcze. Teraz nadszedł czas, aby dowiedzieć się, gdzie masz zamiar umieścić wszystkie rzeczy z powrotem, że rzeczywiście chcesz zachować. Przyspiesz ten proces, wyznaczając miejsca na ubrania poza sezonem, sprzęt kempingowy, rowery itp. Jeśli jesteś repurposing garażu, aby zrobić miejsce na siłownię, stół warsztatowy, lub studio sztuki, należy rozważyć, gdzie będziesz go umieścić.

warsztat

4. Umieść z powrotem swoje rzeczy

Ok, to jest czas gry. Jesteś wprowadzenie z powrotem wszystkie te rzeczy, które chcesz zachować, i chcesz naprawdę zrobić to dobrze tym razem. Przechowywanie swoich rzeczy w bardziej zorganizowany sposób może wymagać pewnych nowych dostaw, takich jak haki, półki lub szafki. Więc inwestuje w cokolwiek ono bierze utrzymywać ten nową, organizującą przestrzeń. Wtedy kładzie wszystko z powrotem i oddycha ulgę gdy ty patrzejesz wokoło i ono wciąż czuje dobrego być w ten przestrzeni.

5. Pozbądź się wszystkiego innego

Ty zdecydowanie przychodziłeś z few rzeczami ty chcesz rozstawać się z podczas ten decluttering procesu. Więc co z tym zrobisz? Sprzedaje rzeczy, które są w dobrym stanie (albo online lub na wyprzedaży garażowej), wtedy rzuca lub oddaje resztę. I pamiętaj, co tata ci powiedział - nie zapomnij o recyklingu!

Idź zorganizować swój garaż!

Podążać te porady dla organizować twój garaż i ty będziesz czuć lekkiego jako piórko. Chociaż organizacja garażu nie jest efektowna, będziesz robić radosny taniec za każdym razem, gdy wrócisz do tej przestrzeni. Plus, nasze hacki pomogą Ci to zrobić w ułamku czasu, który normalnie może zająć. Zapraszamy! 

 

Autor