Pneumatyczny klucz udarowy - dlaczego powietrze jest lepsze od elektryczności

Klucze udarowe akumulatorowe stają się coraz bardziej preferowane, jednak jeśli chodzi o moc, niezawodność i zastosowanie, nie ma mowy o pobiciu najwyższej jakości klucza pneumatycznego. Jeśli masz już sprężarkę, klucz udarowy o tej samej mocy i premium będzie prawdopodobnie ustawić z powrotem setki poniżej jego bezprzewodowego dopasowania. Jednak nawet jeśli nie masz konwertera, jeśli robisz przyzwoitą ilość renowacji domu, sprężarka powietrza może być warta inwestycji, ponieważ można ją wykorzystać do mailerów, szlifierek, wiertarek i wielu innych fantastycznych narzędzi. Nie musisz przerywać pracy, ponieważ bateria odchodzi.

Pneumatyczny klucz udarowy a akumulatorowy klucz udarowy

Choć użyteczny i godny zaufania, oznacza to, że do zasilania klucza udarowego potrzebna jest sprężarka. Bez kompresora Twój klucz udarowy nie ma sensu. Cóż, to już nie jest ten przypadek. W przypadku pneumatycznej broni udarowej zasada jest taka sama, tylko że wykorzystuje się zmienne źródło zasilania. Bezprzewodowa broń udarowa zapewnia doskonałą moc i integralność oraz mobilność. Nie trzeba też kupować ani nosić ze sobą sprężarki powietrza. Zazwyczaj dostarczana z dwoma bateriami, nie ma zbyt wiele czasu przestoju.

klucz pneumatyczny

Tak więc można zauważyć, że bezprzewodowe klucze udarowe mają kilka znaczących zalet i zlokalizować je cenne w sklepie. W przeciwieństwie do dołączania linii lotniczej do mojej broni pneumatycznej husky, ja po prostu wykorzystać mój bezprzewodowy dodać nakrętki lug następnie dokręcić je w dół z kluczem dynamometrycznym. To samo dotyczy różnych innych elementów na samochodach i ciężarówkach. Jeśli trzeba coś powiększyć lub włączyć naprawdę szybko, to jest to zdecydowanie wygoda. Jedyną istotną wadą jest ograniczenie mocy. To dlatego wciąż mam moje husky 1/2 Air Impact Wrenches.

Co to jest akumulatorowy klucz udarowy?

Klucze akumulatorowe są doskonałe, ale nie są tak użyteczne, jak duże klucze pneumatyczne. Jeśli chodzi o dziedziny takie jak moja, przemysł samochodowy, okazuje się, że potrzebujesz dużego momentu obrotowego. Części zawieszenia są doskonałym przykładem. Często te nakrętki lub śruby są trudne do uszkodzenia, a akumulator po prostu ugrzęźnie na nim. Wówczas wyjmuję wygodny pistolet pneumatyczny i bez problemu je odkręcam. Oprócz doskonałej mocy, klucze udarowe pneumatyczne są po prostu bardziej odporne i zapewniają stałą moc przez cały dzień. Oczywiście, jeśli sprężarka powietrza jest sprawna.

Nie wierzę, że kiedykolwiek wcześniej wyjmę z pudełka pistolet zasilany powietrzem ze względu na jego niezwykłą moc i wytrzymałość. Nie rozważałbym żadnego z nich z mojej płyty, ponieważ oba mają swoje miejsca w sklepie i poza nim. To po prostu sprowadza się do rozpoznania tylko to, co będzie wymagać klucz udarowy dla. W związku z tym, że jest to sprzęt, który może być wykorzystywany na co dzień, nie ma co się łudzić, że będzie on w stanie sprostać wszystkim wymaganiom.

Autor